FAQ

Co je to Smoke Island???

Smoke Island je směs na bázi celulózy, glycerinu a aromat, která je určena jako náhrada tabáku a bylinných směsi do vodních dýmek, Smoke Island je určen k vaporizaci. Výhodou pro uživatele je nulový obsah nikotinu, dehtu, a dalších škodlivých látek. Smoke Island nabízí dlouhou výdrž a stálou chuť bez chemie ve vodní dýmce, pokud je správně připravena.

 

Kde můžu ochutnat vaše produkty???

V sekci Partneři a Spolupráce naleznete podniky a místa, kde si můžete Smoke Island vychutnat nebo zakoupit.

 

Co je to celulóza???

Celulóza je nejrozšířenějším biopolymerem na Zemi a je k dispozici v nevyčerpatelném množství, protože ročně vznikají díky rostlinám miliony tun tohoto obnovitelného materiálu. Jedná se o trvale udržitelný, přírodní a ekologicky materiál pro výrobu nejrůznějších výrobků.

 

Jak dlouho vydrží vodní dýmka se směsí Smoke Island???

Záleží na mnoha faktorech, tím nejdůležitějším je způsob nabití korunky, samotná korunka, teplo a množství směsi Smoke Island. Všeobecně by se dalo říct, že vodní dýmka se Smoke Islandem vydrží stejně jako vodní dýmka s tabákem, ale naše osobní zkušenost je taková, že vydrží mnohem déle.

 

Máte ověřený způsob nabití korunky???

Smoke Island je připravený jakoukoliv korunku, nejdůležitější je zachovat smysl vaporizace a proto doporučujeme Smoke Island nabíjet tzv. “NO TOUCH”, tedy tak aby se směs nikdy nedotýkala horké plochy a vždy mezi HMS nebo alobalem vznikala mezera. Díky svým unikátním vlastnostem stačí dávat i menší množství směsi než je standart u tabáků.

 

Je produkt vhodný pro mladistvé???

Ne, směs Smoke Island je produkt určený pro vodní dýmku a tu nesmí dle platné legislativy užívat osoby mladší 18-ti let. Ačkoliv je Smoke Island zdravotně nezávadný, neobsahuje nikotin, dehet ani jiné škodlivé látky tak ho nesmí užívat osoby mladší 18-ti let.

 

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto